Podanie na Moderatora
Imię: Bartosz
Login: Norbii394
Staż na MTA: 2013 ®
Staż na serwerze: 20 ale będzie więcej bo spoko serwerek
Czemu chcesz zostać moderatorem?(min.3zdań): Na pewno na starcie powiem, że jestem człowiekiem sumiennym i jak za coś się biorę, to daję z siebie wszystko.  zawsze staram się pomóc każdej osobie która takiej pomocy potrzebuje. Nie wdaję się w konflikty, jestem bardzo aktywny, oraz mam dokładną i perfekcyjną ortografię( Czasami zdarza mi się popełnić błąd) . Staram się pisać bardzo szybko. Jestem bardzo sprawiedliwą osobą przez co mogę każdego traktować równo nieważne czy to osoba którą znam pare minut czy osoba którą znam już pare lat, dla każdego jestem bardzo miły, kulturalny, sympatyczny i potrafię się dogadać w sposób łagodny. Jeśli leci w stronę mojej osoby jakieś wyzwisko staram się nie zwracać na to uwagi i wolę pouczyć gracza zamiast kontynuować kłótnię z kimś bo uważam, że wyzwiska to tylko szukanie sobie wrogów dookoła. bardzo ciężko jest wyprowadzić mnie z równowagi, chciałbym odciążyć ekipę od części obowiązków. Ranga moderatora umożliwi mi pomoc nowym jak i wprawionym graczom. Zapoznałem się z tą odpowiedzialnością jaką ponosi moderator serwera. Myslę że podołam temu zadaniu, jeśli dostanę szansę na pewno jej nie zmarnuję.
Co zrobisz na serwerach:tak jak napisałem wyżej będę się starał pomagać graczom 
Znajomość ortografii i interpunkcji : 1 - 10:  9/10
Czy byłeś kiedyś modem: Tak
Napisz coś o sobie(min.3 zdań): Mam na imię Bartosz, mam 18 lat.Na co dzień jestem osobą żartobliwą, miłą i serdeczną.Potrafię ocenić sytuację i wiem kiedy i jak się zachować.Staram się być kulturalny, nieść pomoc innym graczom, oraz być dla nich wzorem do naśladowania. Jestem osobą na ogół spokojną. Nie lubię cwaniactwa, donosicielstwa oraz kłamstwa.Zawsze dążę do tego, aby być lojalny z osobami, które mnie otaczają.Jestem osobą szczerą i zawsze staram się niczego nie zatajać.interesuję się sportem oraz motoryzacją.
Odpowiedz
Jestem Za Smile
Odpowiedz